Lapas karte: Muzejs >> Notikumi

Notikumi

 
 
Šeit atradīsiet rakstus par dažādiem muzeja veidotiem notikumiem, kuru dalībnieks Jūs variet būt. Muzeja pasākumi notikuši ne tikai tepat skolas namā, arī Dundagā, Kolkā, Talsos, Ventspilī. Izstādes, pasākumi, ekskursijas, lekcijas, talkas, plenēri - pulka dažādu piedzīvojumu iespējams muzejā. Jaunie stendi paver iespējas veidot ceļojošas izstādes, kas veltītas novada kultūrvēsturē nozīmīgiem notikumiem.
Vai Jūsu ideja, rosinājums var būt iesākums muzeja notikumam? Protams! Vairums muzeja notikumu ir sadarbības projekti. Uz satikšanos, radot un piedzīvojot jaunus notikumus!

23. jūlijā norisināsies "Dundagas sklandraušu festivāls". "Kubalu skolas - muzeja" pārstāvji piedalīsies tajā ar "Krājuma medībām".


  Būsim atrodami Dundagas pils pagalmā no plkst. 13:00 - 15:00. Kopā ar mums būs arī Talsu novada muzeja un Rojas Jūras zvejniecības muzeja pārstāvji.


"Krājumu medības" ir iniciatīva, kur iepriekšminētie muzeji līdz pat septembrim ir sastopami dažādās vietās un pasākumos  - ir iespēja iepazīties tuvāk ar pašiem muzejiem, to darbību, uz vietas darboties interesantās nodarbēs un arī uzzināt vērtīgu informāciju par dažādu senu priekšmetu pielietojumu, saglabāšanu, arī pašus priekšmetus dāvināt muzejiem.


Visu festivāla programmu iespējams apskatīt arī "Kubalu skolas - muzeja" facebook profilā.Gaidīsim ciemos Dundagā!
"Kubalu skolas - muzeja" vecākā speciāliste Sanita Rēriha
22.07.2022.  |   Sadaļa: Muzejs->Notikumi   |   Komentēt
Muzejs
Pieteikt apmeklējumu
Domu graudi

   Kas skolu atstājis nevaid palicis jo
   gudrs savā prātā nedz jo dievbijīgs
   un jo mīlīgs savā sirdī tas lai
   nevienam neteic ka skolā ir bijis jo 
   viņš tam namam padara kaunu.
Kārl Krauze
Proves raksti, 1844.
1
2
3