Lapas karte: Muzejs >> Notikumi

Notikumi

 
 
Šeit atradīsiet rakstus par dažādiem muzeja veidotiem notikumiem, kuru dalībnieks Jūs variet būt. Muzeja pasākumi notikuši ne tikai tepat skolas namā, arī Dundagā, Kolkā, Talsos, Ventspilī. Izstādes, pasākumi, ekskursijas, lekcijas, talkas, plenēri - pulka dažādu piedzīvojumu iespējams muzejā. Jaunie stendi paver iespējas veidot ceļojošas izstādes, kas veltītas novada kultūrvēsturē nozīmīgiem notikumiem.
Vai Jūsu ideja, rosinājums var būt iesākums muzeja notikumam? Protams! Vairums muzeja notikumu ir sadarbības projekti. Uz satikšanos, radot un piedzīvojot jaunus notikumus!
Maija mēneša priekšmets
Beidzot pienācis maijs. Saulīte spīd, daba atdzīvojas un ar nepacietību tiek gaidīts vasaras brīvlaiks, kas sāksies jau pēc mēneša. Skolās bērni ir cītīgi mācījušies un skolotāji ir darījuši visu iespējamo, lai pēc iespējas labāk skolēniem pasniegtu mācību vielu. Maija mēneša priekšmets ir 1947. gadā Dundagas vidusskolas skolotājam Kārlim Fricim Blumbergam izsniegtā krūšu nozīmīte “Teicamnieks izglītības darbā”.
Nozīmīte izgatavota no bronzas un ir emaljēta. Tai ir rombveida forma. Vidū attēlots lauru lapu vainags ar atvērtu grāmatu tajā, pāri sarkana lente ar uzrakstu "Teicamnieks izglītības darbā". Apakšā ir zila jūra un balta saule, bet augšpusē LPSR tik ļoti raksturīgais sirpis un āmurs un sarkana piecstaru zvaigzne.

Attēls: Nozīmīte “Teicamnieks izglītības darbā”. KSM 1777-L

www.facebook.com/kubalmuz/

 
03.05.2019.  |   Sadaļa: Muzejs->Notikumi   |   Komentēt
Muzejs
Pieteikt apmeklējumu
Domu graudi

   Kas skolu atstājis nevaid palicis jo
   gudrs savā prātā nedz jo dievbijīgs
   un jo mīlīgs savā sirdī tas lai
   nevienam neteic ka skolā ir bijis jo 
   viņš tam namam padara kaunu.
Kārl Krauze
Proves raksti, 1844.
1
2
3