![]() ![]() ![]() ![]()
Lapas karte:
Saziņa
>> Muzejs
MuzejsMuzeja rakstu tematika:- muzeja jaunumi, - pārdomas, ierosmes par apvidus vēsturi, kultūras mantojuma saglabāšanu un muzeja darbību, - muzeja darbības atbalsta iespējas, - ieskats muzeja dzives notikumos, - atbildes uz Jūsu ierosinājumiem. Uz tikšanos! ![]()
15.12.2014
Tagad izdevumā apkopoti vārdnīcas šķirkļi (A - R), 2570 vārdi ar lietojuma piemēriem. Ziemassvētku laiks jau klāt! 12.07.2014 Izdevumā apkopoti vārdnīcas šķirkļi (A - M), 1899 vārdi ar lietojuma piemēriem. Vasara jau pusē. Arī vārdnīcas vidus, kopā strādājot, sasniegts. 29.05.2014 Izdevumā apkopoti vārdnīcas šķirkļi (A - L)., 1659 vārdi ar lietojuma piemēriem. Vēl mazliet un pusceļš jau sasniegts. Patiecos ceļa biedram Alnim Auziņam! Patiesi, kopā turoties, arī tāls ceļamērķis ir droši sasniedzams. 17.01.2014 Ceļu pie lasītājiem turpina Kubalu skolas - muzeja rakstu 3. burtnīca. Pagājušā gadā ar šķirkļiem (A-C), iesākām publicēt Viļņa Mitlera apkopoto Dundagas izloksnes vārdu krājumu. Tagad nododam lasītājiem nākamos vārdnīcas šķirkļus (D - J). Pateicos Alnim Auziņam, laikraksta "Dundadznieks" redaktoram, par pareizrakstības un stila kļūdu labojumiem, vērtīgiem ieteikumiem.. Mēs esam šī 3700 vārdu martona pašā sākumā. Katra diena nes tālāk no pagājušos laikos ierastās valodas un domāšanas. Lielais tīmeklis mūs rosina pievērsties angļu valodai. Jaunā cilvēka ekonomiskā un racionālā dzīves modelī vērtība ir svešvalodām, tepat skandināvu un Veceiropas zemēs noderīgām. Mēs turpināsim iesākto, kamēr vien zināsim, ka Viļņa Mitlera darbs un senā Dundagas iedzimto valoda ir dundadzniekiem vajadzīga. Atceros, kādreiz mājas lapas komentāros katru dienu bija lasāmi jauni vaicājumi par vārdnīcas turpinājumiem, ierosinājumi labojumiem un uzmundrinājumi darbu turpināt. Tas bija tik neparasti, kā jau sapņos. Ivars Saziņa
Pieteikt apmeklējumu
Domu graudi
Divi suņi pie kaula nepaliek draugi. Lēnas avis vienas kūtīs saderās. Tev būs tēvu un māti godā turēt. Rokas klēpī nepeln maizi. Pēc lietus atkal saule spīd.
Kārl Neiland
Proves raksti, 1845. 1
2
3
|