Lapas karte: Muzejs >> Notikumi

Notikumi

 
 
Šeit atradīsiet rakstus par dažādiem muzeja veidotiem notikumiem, kuru dalībnieks Jūs variet būt. Muzeja pasākumi notikuši ne tikai tepat skolas namā, arī Dundagā, Kolkā, Talsos, Ventspilī. Izstādes, pasākumi, ekskursijas, lekcijas, talkas, plenēri - pulka dažādu piedzīvojumu iespējams muzejā. Jaunie stendi paver iespējas veidot ceļojošas izstādes, kas veltītas novada kultūrvēsturē nozīmīgiem notikumiem.
Vai Jūsu ideja, rosinājums var būt iesākums muzeja notikumam? Protams! Vairums muzeja notikumu ir sadarbības projekti. Uz satikšanos, radot un piedzīvojot jaunus notikumus!
Atskats uz Kubalu skolas ēkas un muzeja jubileju.
Jau pagājis kāds laiks pēc Kubalu skolas ēkas 180 un muzeja 50 gadu jubilejas pasākuma. Laiks atskatīties uz pasākuma norisi. 20. augusts bija ļoti skaista un karsta vasaras diena - nu gluži piemērota svētku svinēšanai. Bija sanākuši viesi un apmeklētāji. Ik viens, kas vēlējās, varēja apskatīt muzeju. Pasākumu kuplināja Dundagas jauktā kora uzstāšanās. Tika papildināts arī Kubalu skolas - muzeja dārzs - stādīti ogu krūmiņi. Ar vietējiem ražojumiem tirdziņā piedalījās rokdarbnieki un mājražotāji. Protams - pacienāšanās ar svētku kliņģeri.


Vēlreiz paldies visiem kolēģiem, īpaši, Guntai Abajai, palīgiem, korim, tirdziņa dalībniekiem un atbalstītājiem. Paldies apmeklētājiem un viesiem par ciemošanos un laba vēlējumiem.
Vairāk atskats foto mirkļos muzeja FB profilā.


Foto: Visvaldis Biezbārdis"Kubalu skola - muzejs" kolektīvs
15.09.2022.  |   Sadaļa: Muzejs->Notikumi   |   Komentēt
Muzejs
Pieteikt apmeklējumu
Domu graudi
 
   Ātram zirgam piešu nevajaga.
   Deviņi amati desmitais bads.
   Iesākumā katrs darbs ir grūts.
   Baro nu suni, kad vilks lopos.

 
Ernst Lipenberg iz Jaunzemiem
Proves raksti, 1896.
1
2
3