Lapas karte: Muzejs >> Notikumi

Notikumi

 
 
Šeit atradīsiet rakstus par dažādiem muzeja veidotiem notikumiem, kuru dalībnieks Jūs variet būt. Muzeja pasākumi notikuši ne tikai tepat skolas namā, arī Dundagā, Kolkā, Talsos, Ventspilī. Izstādes, pasākumi, ekskursijas, lekcijas, talkas, plenēri - pulka dažādu piedzīvojumu iespējams muzejā. Jaunie stendi paver iespējas veidot ceļojošas izstādes, kas veltītas novada kultūrvēsturē nozīmīgiem notikumiem.
Vai Jūsu ideja, rosinājums var būt iesākums muzeja notikumam? Protams! Vairums muzeja notikumu ir sadarbības projekti. Uz satikšanos, radot un piedzīvojot jaunus notikumus!
Herbertu Dorbi atminoties.
Šodien pieminama Herberta Dorbes 127. gadadiena (1894 – 1983, latviešu valodas un dziedāšanas skolotājs). Rakstījis dzeju, prozu, lugas, tulkojis dažādus literāros darbus. Bijis autors vairākām skolu mācību grāmatām. Viņš dedzīgi cīnījās par to, lai tiktu izveidots muzejs Ernestam Dinsbergam.

Protams, muzeja dzimšanas-dibināšanas dienā 1972. gada 13. maijā, Dorbe ir viesu vidū un stāda ābelītes kādreiz E. Dinsberga koptajā dārzā.
15.02.2022.  |   Sadaļa: Muzejs->Notikumi   |   Komentēt
Muzejs
Pieteikt apmeklējumu
Domu graudi
 
   Ātram zirgam piešu nevajaga.
   Deviņi amati desmitais bads.
   Iesākumā katrs darbs ir grūts.
   Baro nu suni, kad vilks lopos.

 
Ernst Lipenberg iz Jaunzemiem
Proves raksti, 1896.
1
2
3