Lapas karte: Muzejs >> Notikumi

Notikumi

 
 
Šeit atradīsiet rakstus par dažādiem muzeja veidotiem notikumiem, kuru dalībnieks Jūs variet būt. Muzeja pasākumi notikuši ne tikai tepat skolas namā, arī Dundagā, Kolkā, Talsos, Ventspilī. Izstādes, pasākumi, ekskursijas, lekcijas, talkas, plenēri - pulka dažādu piedzīvojumu iespējams muzejā. Jaunie stendi paver iespējas veidot ceļojošas izstādes, kas veltītas novada kultūrvēsturē nozīmīgiem notikumiem.
Vai Jūsu ideja, rosinājums var būt iesākums muzeja notikumam? Protams! Vairums muzeja notikumu ir sadarbības projekti. Uz satikšanos, radot un piedzīvojot jaunus notikumus!
Aktīvās tūrismu sezonas noslēgums
Jau kādu laiciņu muzejā ir noslēgusies aktīvā tūrisma sezona. Šis gads ir bijis mazliet savādāks, bet ne mazāk interesants.
  Kā jau darba ritmā ierasts – bijuši dažādi piedzīvojumi, izaicinājumi – tas arī ņemot vērā situāciju valstī. Bijuši dažādi muzejam svarīgi notikumi, pasākumi un darbiņi, kas padarīti un noritējuši veiksmīgi.

Šī sezona bija raksturīga ar, ja tā var izteikties, “prožektoru gaismas” efektu. Muzejā ciemojās četras filmēšanas komandas.

Mums darbiniekiem liels prieks, ka apmeklētāji ļoti novērtē un priecājas par ekskursijām, skolu un apkārtējo vidi – ir ļoti daudz labu atsauksmju. Un, neskatoties uz valstī esošo situāciju, atceltajiem lielajiem pasākumiem muzejā, apmeklētība ir bijusi laba – nav īpašu atšķirību no pagājušā gada.


Lai mums un visiem mierīgs, veiksmīgs un izdevies turpmākais laiks. Gaidīsim atkal ciemos muzejā jaunajā sezonā!

Kubalu skola - muzejs komanda
 
16.11.2020.  |   Sadaļa: Muzejs->Notikumi   |   Komentēt
Muzejs
Pieteikt apmeklējumu
Domu graudi
 
   Ātram zirgam piešu nevajaga.
   Deviņi amati desmitais bads.
   Iesākumā katrs darbs ir grūts.
   Baro nu suni, kad vilks lopos.

 
Ernst Lipenberg iz Jaunzemiem
Proves raksti, 1896.
1
2
3