Lapas karte: Muzejs >> Notikumi

Notikumi

 
 
Šeit atradīsiet rakstus par dažādiem muzeja veidotiem notikumiem, kuru dalībnieks Jūs variet būt. Muzeja pasākumi notikuši ne tikai tepat skolas namā, arī Dundagā, Kolkā, Talsos, Ventspilī. Izstādes, pasākumi, ekskursijas, lekcijas, talkas, plenēri - pulka dažādu piedzīvojumu iespējams muzejā. Jaunie stendi paver iespējas veidot ceļojošas izstādes, kas veltītas novada kultūrvēsturē nozīmīgiem notikumiem.
Vai Jūsu ideja, rosinājums var būt iesākums muzeja notikumam? Protams! Vairums muzeja notikumu ir sadarbības projekti. Uz satikšanos, radot un piedzīvojot jaunus notikumus!
Novembra mēneša priekšmets
Jau pilnā sparā rit rudens mēnesis novembris. Aizvien ātrāk ārā paliek tumšs. Kad dabā šobrīd vairāk dominē pelēcīgie toņi, tad ap sevi jārada kas košāks un krāsaināks. Ir īstais laiks pucēties. Kāpēc lai tās nebūtu rotaslietas? Piemēram, kāda skaista rokassprādze.
  Novembra mēneša priekšmets ir bronzas aproce ar iegravētām rakstu zīmēm. Tās izmēri ir 6.7 x 5.3 x 1.5 cm. Šajā gadījumā tā gan ir ļoti atturīga ar savu košumu, bet tai var pieskaņot arī citus aksesuārus.

Attēlā: Bronzas aproce. KSM p490 - Le

www.facebook.com/kubalmuz/
 
16.11.2020.  |   Sadaļa: Muzejs->Notikumi   |   Komentēt
Muzejs
Pieteikt apmeklējumu
Domu graudi
 
   Kas pusceļā paliek stāvot,
   tam nedzied uzvarēsanas dziesmas.
   Saulei nav jāpalīdz ar skalu uguni.
   Kas vainīgs? Pats vainīgs.
   Laiks ir nauda.
A.Mežgrāv iz Bērtmejiem  
   Proves raksti.
1
2
3