Lapas karte: Muzejs >> Notikumi

Notikumi

 
 
Šeit atradīsiet rakstus par dažādiem muzeja veidotiem notikumiem, kuru dalībnieks Jūs variet būt. Muzeja pasākumi notikuši ne tikai tepat skolas namā, arī Dundagā, Kolkā, Talsos, Ventspilī. Izstādes, pasākumi, ekskursijas, lekcijas, talkas, plenēri - pulka dažādu piedzīvojumu iespējams muzejā. Jaunie stendi paver iespējas veidot ceļojošas izstādes, kas veltītas novada kultūrvēsturē nozīmīgiem notikumiem.
Vai Jūsu ideja, rosinājums var būt iesākums muzeja notikumam? Protams! Vairums muzeja notikumu ir sadarbības projekti. Uz satikšanos, radot un piedzīvojot jaunus notikumus!
Salidojuma atskaņas
Pagājušajā sestdienā, 5. septembrī, Kubalu skolā – muzejā bija lieli svētki – ikgadējais skolas absolventu un to skolotāju salidojums. Ciemiņi bija ieradušies kuplā skaitā. Bija prieks satikt ikvienu absolventu un arī viņu ģimenes locekļus. Prieks par skolotāja ierašanos un viņa uzrunām.
  Pasākumu iesākām svinīgi ar Latvijas valsts karoga pacelšanu un himnas dziedāšanu. Dalījāmies ar padarīto gada garumā un par nākotnes plāniem. Svarīgi un vērtīgi bija dzirdēt ciemiņu stāstus un atmiņas. Protams, kopā būšana un sarunas pie cienasta galda. Bija redzams atkalsatikšanās prieks. To un arī aizrautīgo fotografēšanos kopbildei neiztraucēja rudenīgi spēcīgais lietus.
Pateicamies palīgiem, bez kuriem neiztikt šādos pasākumos.
Novēlam visiem izturību, veselību un tikpat lielu dzīvesprieku.
Paldies par novērtējumu, labajiem vārdiem un uz satikšanos nākamajā gadā!
 
24.09.2020.  |   Sadaļa: Muzejs->Notikumi   |   Komentēt
Muzejs
Pieteikt apmeklējumu
Domu graudi
   
   Mācies priekš dzīves, bet ne priekš
   skolas.  Miers baro, nemiers posta.
   Ar stipru neej  lauzties, nedz ar
   bagātu tiesā. Ko sēsi, to pļausi
   Deviņi amati desmitais bads.
Karlis Biķ iz Kubelim
Proves raksti, 1896.
1
2
3